Pamo – w paru słowach o naszej firmie

Pamo jest polską hurtownią tkanin, która prężnie działa na rynku już od dobrych dwudziestu lat. To wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie naszej marki w oparciu o solidne fundamenty. Nasze starania dały nam stabilną pozycje na rynku, a grono naszych zadowolonych klientów stale się poszerza. Warunki na polskim rynku są tak dynamiczne, że nie pozwalają nam stać w miejscu. Z tego względu stale pracujemy nad naszą ofertą. Chcemy ją tak dostosować, by jak najbardziej odpowiadała wymaganiom klienta. Bo zadowolenie naszego odbiorcy jest dla nas najważniejsze, tak samo jak zaufanie jakim darzą nas nasi stali kontrahenci…
Czym dokładnie się zajmujemy?
W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę tkanin bawełnianych i elanobawełnianych. Potrzebujesz ręczniki dla swoich pracowników, a może tkaniny na odzież roboczą? Dobrze trafiłeś. Zastanawiasz się dlaczego miałbyś wybrać właśnie nas? Nasze tkaniny importowane są bezpośrednio od producenta z Azji. Na rynku odznacząją się najwyższą jakością, ale i konkurencyjną ceną. Ponadto musisz wiedzieć, że dysponujemy powtarzalnymi kolorami materiałów, które są dostępne w każdej chwili, co da Ci gwarancję jednolitości produkowanych wyrobów. W ofercie posiadamy również materiały stokowe przeznaczone na rękawice, podszewki, albo podbicia.

Zależy Ci na czasie? Na „już” potrzebujesz zakupiony u nas towar? W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, kurier dostarczy Ci przesyłkę. Posiadamy również własny transport, którym na terenie Bielska- Białej i okolicy, osobiście dowozimy zamówienia.

Na co dzień, naszymi klientami są inne hurtownie tkanin, ale i producenci odzieży. Jeżeli jesteś klientem indywidualnym, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, by zrealizować Twoje zamówienie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do obejrzenia naszej strony i szczegółowego zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania. Czekamy na Twój mail lub kontakt telefoniczny.