Oferta

Hurtownia tkanin PAMO w Bielsku-Białej to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości materiały na odzież roboczą, ochronną oraz medyczną. Posiadamy szeroką ofertę tkanin, wśród której znajdziesz specjalistyczne materiały, które sprawdzają się świetnie podczas różnego rodzaju prac. Zaopatrują się u nas zarówno dystrybutorzy tkanin oraz producenci odzieży, którzy od lat zachwalają nasze produkty. Dzięki zachowaniu wysokich standardów oraz konkurencyjnych cen cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem zarówno stałych, jak i nowych klientów.

Nasz asortyment

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda praca wymaga innego rodzaju ubioru. Do jego wytworzenia potrzebne są zatem specjalne materiały, które będą odznaczać się odpowiednimi parametrami. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej bogata. To wszystko po to, abyś mógł znaleźć w naszej hurtowni dokładnie to, czego szukasz bez względu na branżę, w której działasz. Prowadzona przez nas hurtownia tkanin oferuje takie materiały jak tkaniny: wodo-olejoodporne, flanelowe, koszulowe, tetrowe, poliestrowo-bawełniane, elanobawełniane, trudnopalne, a także pościelowe oraz polar i ręczniki frotte. Sprawdź interesujące Cię kategorie i wybierz te tkaniny, które będą najbardziej odpowiednie na odzież zawodową w Twojej branży.

Odpowiadając na sugestie i sygnały docierające do nas ze strony naszych klientów jako bezpośredni importer tkanin na odzież roboczą regularnie aktualizujemy asortyment i poszerzamy go o nowe materiały. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się obecnie również takie produkty jak tkaniny pościelowe, ścierki z mikrofibry, ścierki pieluchowe z tetry jak również tanie ręczniki z mikrofibry. Ponadto u nas klient może mieć pewność powtarzalności kolorów tkanin co zdecydowanie ułatwia nawiązanie stałej i satysfakcjonującej współpracy. Firma PAMO to pewny dostęp do szerokiego asortymentu oraz konkurencyjne ceny.

Importer tkanin na odzież roboczą

Hurtownia PAMO funkcjonuje jako bezpośredni importer tkanin na odzież roboczą z Azji jak i importer ręczników. Naszą szczególną specjalizacją są materiały wykorzystywane do produkcji odzieży roboczej dla różnych branż zawodowych czy medycznych, w tym głównie tkaniny bawełniane i elanobawełniane. Dostępne w ofercie firmy Pamo tkaniny na odzież roboczą można wykorzystać na wiele sposobów. Doskonale rozumiemy specyfikę współczesnego biznesu, dlatego zamówienia u nas złożone realizujemy w ciągu 24 godzin, a towar dostarczamy zarówno za pośrednictwem firm kurierskich jak i naszego własnego transportu. Odzież robocza wykonana z naszych tkanin cechuje się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Dzięki temu w swojej pracy możecie czuć się bezpiecznie i wykonywać ją zgodnie z zasadami BHP.

Hurtownia tkanin PAMO pełna oferta

Oferta hurtowni tkanin PAMO jest bardzo szeroka, a jednocześnie dokładnie wyselekcjonowana. Dzięki temu jesteśmy pewni, że importowane przez nas materiały spełniają kryteria produktów najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się między innymi tkaniny bawełniane wykonane w 100% z bawełny o różnych gramaturach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się na ubrania robocze różnego typu. Ponadto stała dostępność tego produktu w wielu kolorach pozwala na tworzenie ciekawych i wyraźnych, a więc i bezpieczniejszych części garderoby ochronnej i roboczej.

Elanobawełna czyli tkanina poliestrowo-bawełniania to produkt spełniający ogólne wymagania, przeznaczony do produkcji odzieży specjalistycznej. Materiał ten również dostępny jest w wielu kolorach oraz znajduje się w stałej sprzedaży. Nasz asortyment obejmuje także specjalną wersję elanobawełny, która jest odpowiednia do produkcji odzieży dla branży medycznej, hotelarskiej, spożywczej czy reklamowej posiadającej charakterystyczne, medyczne kolory taki jak biały, jasnoniebieski, seledynowy czy ciemno zielony. Osoby poszukujące tkanin moro z pewnością zainteresuje stała dostępność tego charakterystycznego wzoru. Importowane przez nas materiały moro z elanobawełny są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W kategorii tkanin bawełniano-poliestrowych znajduje się również materiał CVC 310, który dzięki wysokiej gramaturze posiada niezwykle wytrzymałe właściwości.

Zawód spawacza, który łączy się z ogromnym narażeniem na poparzenia i inne uszkodzenia ciała wymaga elementów garderoby zawodowej posiadających szczególne parametry. Taka tkanina specjalistyczna musi być trudnopalna, ale również komfortowa w użytkowaniu. Połączenie stu procentowej bawełny z wykończeniem PROBAN idealnie spełnia te kryteria.

Tkanina typu Beaver to z pewnością materiał doskonale znany osobom pracującym w branży budowlanej oraz samochodowej. Charakteryzuje się ona właściwościami wodoodpornymi jak i olejoodpornymi. W naszej hurtowni dostępna jest w stałej sprzedaży w szerokiej gamie kolorów.

Z kolei koszula flanelowa to niezwykle popularny element odzieży roboczej, który zagościł na stałe nawet w codziennej garderobie. Nasze tkaniny flanelowe na koszule są przyjemne w dotyku i komfortowe w użytkowaniu dzięki zastosowaniu specjalnej technologii barwienia oraz druku.

Polar to bardzo lubiany materiał, który posiada nie tylko funkcjonalne cechy takie jak pomoc w zachowaniu naturalnej temperatury ciała, ale jest również bardzo estetyczny i przyjemny w dotyku. Najczęściej wykorzystywany jako odzież reklamowa oraz robocza. Polar jest dostępny w naszej hurtowni w różnych kolorach i wariantach gramatury.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z każdą z kategorii. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i spełniają odpowiednie kryteria decydujące o dopuszczeniu do użytku do produkcji odzieży roboczej.